Uniwersalne miski szklane

Szklane naczynia z wysokiej jakości szkła hartowanego to uzupełnienie praktycznej zastawy stołowej. Funkcjonalność tego typu naczyń spełnia wszelkie oczekiwania w trakcie użytkowania zarówno w domu, jak i w lokalach żywienia zbiorowego. Wśród tych naczyń na szczególną uwagę zasługują misy służące do przyrządzenia wszelkiego rodzaju posiłków na ciepło, bądź zimno. Bez względu na przeznaczenie są one nieodzownym i praktycznym elementem przygotowania oraz właściwego wyeksponowania wyśmienitych dań.

Uniwersalne szklane miski

miski szklane

Ponadczasowe miski szklane są nieodzownym elementem prawidłowego funkcjonowania każdej kuchni. Posłużą one do odpowiedniego przygotowania posiłków oraz właściwego ich przechowywania lub poddania dalszej obróbce. Naczynia te wykonane są z wysokiej jakości szkła. Dzięki czemu wyjątkowo odporne na szok termiczny misy nie ulegają pęknięciom. Ponadto posłużą do podania wyśmienitych i wykwintnych dań kulinarnych. Szczególnie wszelkiego rodzaju sałatki owocowe i warzywne pięknie i apetycznie będą w nich się prezentowały. Szklane misy przypadną do gustu miłośnikom klasycznych form.

Właściwości szklanych misek

Dzięki nowoczesnym technologiom wykonania miski szklane odporne są na wszelkiego rodzaju stłuczenia mechaniczne i bez problemu można je myć w zmywarce. Zastosowanie odpowiednich środków chemicznych w trakcie procesu mycia nie pozostawia na nich żadnych zacieków wodnych. Tego typu praktyczne naczynia można nabyć o różnej pojemności. Najbardziej popularne są:

  • salaterka 550 ml,
  • miska szklana 1,60 l,
  • szklana miseczka 255 ml.

Miski ze szkła hartowanego posłużą do ubijania oraz ucierania wyrobów cukierniczych podręcznym sprzętem miksującym. Bez problemu wykorzystać je można, jako misy do utarcia produktów spożywczych na wszelkiego rodzaju sosy. Są niezbędnym naczyniem do pracy w kuchni.