Rękaw cukierniczy – jakie tylko dekoracyjne wybrać?

Osoby, które chcą w 100% wykorzystać olbrzymi potencjał rękawów cukierniczych powinny jak najszybciej dokupić porządne tylki dekoracyjne. Są to bardzo praktyczne i niesłychanie pomocne akcesoria kuchenne, które dostępne są w wielu różnorodnych kształtach i wymiarach. Do rękawów cukierniczych można dokupić nie tylko pojedyncze tylki, ale również całe zestawy.

Po co są tylki?

Dzięki tylkom można tworzyć niesamowite wzory i napisy z mas. Na półkach sklepowych można znaleźć tylki stalowe i modele wykonane z różnorodnych tworzyw sztucznych. Do wyboru są najczęściej gwiazdki zamknięte i otwarte, kwiatki, listki oraz kółka. Pojedynczą końcówkę dekoratorską wkłada się bezpośrednio w rękaw cukierniczy ( https://sklep.polmarkus.com.pl/worki-cukiernicze ).

O czym należy pamiętać?

Aby wykonać precyzyjne ozdoby warto postawić na rękaw cukierniczy, który nie ma więcej niż 20 cm. Niestety dekorowanie ciasta i tortów przy większych akcesoriach może być nieco utrudnione. Rękaw cukierniczy tak samo zresztą jak i tylki bez żadnego większego problemu można myć w zwykłej zmywarce. Mowa tutaj oczywiście o akcesoriach silikonowych. Przed kolejnym użyciem należy oczywiście dokładnie wysuszyć swoje akcesoria. Unikać należy przede wszystkim plastikowych końcówek i zestawów do wyciskania. Zrezygnować należy również z chińskich tylek wykonanych z metalu. Najbezpieczniejszym wyborem jest inwestycja w sprzęt od renomowanych producentów, którzy oferują akcesoria kuchenne wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Oryginalny rękaw i zestaw tylków, może okazać się również wspaniałym pomysłem na udany prezent.