Patera z kloszem – idelana na ciasta i owoce

Patera to idealny sposób na estetyczną ekspozycję pysznych ciast, ciasteczek czy owoców. Naczynia te, w nieco innej postaci były używane już przez nasze babcie. Dziś w kuchni każdej profesjonalnej pani domu powinna koniecznie znajdować się nowoczesna patera na ciasto z kloszem, która to świetnie  nadaje się do serwowania jubileuszowych tortów oraz wielu innych smakołyków. 

Jakie są zalety patery z kloszem?

Tego typu patera jest najczęściej wybierana przez wiele gospodyń domowych. Posiada ona jeden poziom, dzięki czemu dostęp do  ułożonych na niej słodkości czy owoców jest bardzo łatwy.

 I co najważniejsze dołączony do tego naczynia klosz doskonale chroni wypieki przed wysychaniem. Natomiast podczas delektowania się kawą i ciastem na świeżym powietrzu pokrycie to doskonale chroni smakołyki i przed uciążliwymi owadami. 

Naczynie to jest wyposażone w stabilną podstawę oraz  jest lekkie i wygodne podczas przenoszenia. Ponadto można je bardzo łatwo utrzymać w  czystości. 

Patera z kloszem – piękna dekoracja stołu 

Patera szklana stanowi doskonałe uzupełnienie każdego pięknie udekorowanego stołu na którym nie brakuje porcelanowej zastawy i wielu innych eleganckich naczyń. 

Wyłożone na niej ciasto na długo zachowuje świeżość, odpowiedni kształt oraz smak. Patera z pokrywą jest niezwykle praktyczna, zatem jest świetnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika słodkości oraz osób ceniących estetykę.

Elegancki wygląd patery nadaje niezwykłego uroku i elegancki każdemu udekorowanemu stołowi. W bogatej ofercie znajdują się nie tylko szklane patery z kloszem,  lecz również porcelanowe i ceramiczne. Wyprofilowane uchwyty znacznie ułatwią podnoszenie pokrywy, a tradycyjne jak i nowoczesne kształty potrafią idealnie dopasować  się do każdego wnętrza.

Patera na ciasto z kloszem dostępna w ofercie sprzedażowej tutaj.