Sztućce Gerlach dla każdego

Produkt, który znajduje się na każdym stole – sztućce – są niezbędne do spożywania niemal każdego z posiłków, wedle obyczaju cywilizacji Zachodu, w której obręb wlicza się również Polska. W takim przypadku bez wątpienia warto zainwestować w sztućce Gerlach, które zostaną z nami przez całe życie i przejdą następnie w spadku na kolejne pokolenia. Ich wysoka jakość wykonania, wygodne trzymanie w rękach i przede wszystkim widoczny kunszt pracy są tym, na co zwrócimy od razu uwagę.

„Bliższe spotkania”

Sztućców Gerlach możemy używać codziennie lub posiadać taki komplet, który będzie wyciągany na specjalne okazje. Elegancka forma podania i znakomite wkomponowanie się w całą zastawę stołową są tym, czym charakteryzują się produkty pokoleniowej firmy.

Sztućce możemy kupić w gotowych zestawach na 6 lub 12 osób jak również pojedynczo według rodzaju. Mamy do wyboru:

– powierzchnie matowe lub o wysokim połysku,

– zdobienia w formie ornamentów lub wytłoczonych wzorów oraz brak jakichkolwiek detali.

Świetnym rozwiązaniem są także komplety dla dzieci, które od najmłodszych lat mogą jeść komfortowymi sztućcami dopasowanymi do małych rączek.

„Na zawsze i bez uszczerbku”

Wysokiej jakości stal nierdzewna, z jakiej zostały wykonane pozwoli na wieczne użytkowanie, o którym mamy zapewnienie producenta. Ważne jest to, że można je myć w zmywarce i nie stracą na swojej jakości.