Uniwersalne produkty Luminarc

Luminarc to chyba wszystkim znane produkty, wykonane z hartowanego szkła. Marka ma w swojej ofercie pięknie wykonane naczynia, które są trzy razy trwalsze od zwykłej porcelany. Produkty Luminarc są inspirowane najnowszymi trendami.

Producent Luminarc stawia na oryginalną i nowoczesną kolorystykę. Trwałość produktów uwidacznia się w tym, że są one nie tylko bardziej odporne na stłuczenia, ale też na zużycie. Po wielu zmywaniach szkło wygląda idealnie.

Filiżanki Luminarc

Wyjątkowo piękne i trwałe są zestawy filiżanek Luminarc. Ich nowoczesne wzornictwo i niezwykła kolorystyka sprawia, że picie z nich kawy czy herbaty to prawdziwa przyjemność.

Zestawy składają się z sześciu filiżanek i spodków. Można ich używać w mikrofalówce i zmywać w zmywarce. Zestaw filiżanek Luminarc to świetny prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Uwagę przyciąga zestaw Sweet Impression. Naczynia są w kolorze białym i posiadają zdobienia w postaci kwiatów. Pojemność filiżanek to 220 ml. Wykonane są ze szkła nieporowatego, które nie zatrzymuje mikroorganizmów.

Produkty Luminarc pochodzą z Francji, a producent bardzo dba o ich bezpieczeństwo. Produkty przechodzą liczne testy, w wyniku których otrzymano szkło, które nie przyjmuje plam.

Komplety obiadowe Luminarc

Cieszą się one dużym powodzeniem ze względu na jakość hartowanego szkła. Naczynia myte w zmywarce są dużo bardziej odporne na wstrząsy i po każdym zmywaniu wyglądają jak nowe.

Od lat dużym powodzeniem cieszy się komplet obiadowy Trianon, który zachwyca swoją prostotą i klasyką.